ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Přicházíme se širokou nabídkou 3.11.2017

" "

Přicházíme se širokou nabídkou kancelářských židlí a křesel! V naší nabídce kancelářská židle, jak od českých, ale i zahraničních výrobců. Všechny židle a křesla jsou té nejvyšší kvality a na veškerý náš sortiment máte záruku.
Záleží jen na Vás, zda upřednostníte židli levnější, která je vhodná pro kratší dobu sezení, či komfortnější a dražší židli vhodnou pro delší sezení. Na výběr je kancelářská židle v různých barevných odstínech, ale i různých tvarů či funkcí. Například nabízíme židle s komfortní houpací mechanikou či židle s nastavení polohy sedáku a opěráku a jejich zajištění dále můžete výškově nastavit i područky.

Nabízíme i kancelářská křesla

Nabízená kancelářská židle není celá naše nabídka, ale mimo jiné nabízíme i kancelářská křesla, která jsou robustnější a mají spojený sedák a opěrák. U nás najdete jednak látková, ale i kožená křesla. Dále nabízíme i pozáruční servis pro naše klienty.

Přicházíme se širokou nabídkou
5 (100%)1
Categories Nezařazené