ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Potisk triček 25.10.2017

Jste zábavní? Umíte si udělat legraci z vašeho okolí, ale i sami ze sebe? Proč jste tedy ještě nevyužili potisk triček ? Díky této službě si můžete vytvořit mnoho vtipných a veselých kousků oděvů pro každou situaci a ke každé příležitosti. Stačí si jen vybrat nebo vytvořit vzor, který vás dokonale reprezentuje.
Potisk triček vám skvěle poslouží v situacích, kdy je třeba bořit mezilidské bariéry. Dobře zvolený vzor na tričku pomůže rozproudit společenskou konverzaci na téma, jaké vyhovuje vám. Stanete se tak ve společnosti oblíbenými a vítanými. Už žádná šeď a uniformita v oblékání. Teď je tu potisk triček!

Bavte své okolí

Představte si, že kamkoli přijdete, tam vzbudíte pozdvižení. Všichni se na vás budou dívat a budou chválit vaše vtipné, vkusné a nápadité oblečení. K tomu vám dopomůže právě potisk triček. Neváhejte proto a nechte si natisknout své první tričko již dnes.

diaskor-336x280.jpg
Potisk triček
5 (100%)1
Bonatex
Štítky:
Categories Nezařazené