ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Osamělá domácí povalečka 20.2.2017

Feedo.cz: Ml
</div>
<p>Celý den jen ležíte na gauči nebo sedíte u počítače, sledujete seriály a romantické filmy. Večer co večer sníte o muži, který by prolomil Vaši osamocenost a pomohl by vám odtrhnout se od televize a dělat i něco jiného. Zamyslete se ale,                                                           <a href=jak zaujímáte muže , když z vás nesálá žádná energie. Nejste ochotná nic podniknout, protože žádná z Vašich kamarádek na Vás věčně nemá čas.

Najděte si zájmy

Abyste mohla zajít na bazén, kurz horolezectví nebo kresby, nepotřebujete s sebou jako doprovod žádné známé tváře. Ponořte se do svého koníčku a nestarejte se o nic jiného. Žena osvobozená od pocitu, že s sebou všude musí vláčet svoje kamarádky, zaujme mnohem snáz. Jako bonus budete mít se svým novým objevem minimálně jeden společný zájem, který spolu budete moci provozovat a povídat si o něm.

Osamělá domácí povalečka
1 (20%)1
Categories Nezařazené