ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Oblečení na celý rok 26.9.2017

Jako každý rok, tak i letos nám září přináší ochlazení, příslib nadcházejícího podzimu, přítmí, blížících se vánoc. Děti opět nastoupily do školních lavic a jim i nám, rodičům, přibylo mnoho úkolů a nezbytností k vyřízení a zajištění. Avšak někteří rodiče mají i jiné starosti než jen nákup školních pomůcek. Máme na mysli ty rodiče, zejména tatínky, kteří pracují v oblasti strojírenství a hodlají se zúčastnit některého ze známých veletrhů. Je dobré nepodcenit přípravu a vše předem zajistit, včetně pohodlného oblečení, například značky Ecko.

Tyto veletrhy nejsou tolik o skutečném vystavování zboží jako spíše o družení se s přáteli, klienty, dodavateli…zkrátka se všemi, s nimiž je dobré být pracovně v kontaktu. Jde o to vidět a být viděn. Na některé setkání bude vhodnější společenský oblek, na jiné spíše ležérní styl oděvu, perfektně se hodí třeba značka Ecko.

Feedo.cz: 
</div>

<h2>
Buďte sami sebou</h2>
<p>Možná nakonec velmi příjemně překvapíte všechny své obchodní partnery, když Vás uvidí tzv. v civilu, když se převléknete ze saka do uvolněného stylu oděvů značky Ecko.</p>

            <div class=
Oblečení na celý rok
2 (40%)1
Categories Nezařazené