ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Léty osvědčené a oblíbené přípravky pro úpravu bazénové vody 2.3.2017

Kdo používá k úpravě bazénové vody přípravky s obsahem Cl, ten ví, že jde o přípravky velmi účinné a roky užíváním osvědčené.  Jsou to velmi oblíbené přípravky, které lze dostat v několika formách. Na výběr jsou tekuté, granulované či tabletové. Neliší se účinkem, pouze způsobem manipulace s nimi. Tyto přípravky zabraňují zakalení vody a vzniku nežádoucích jevů, udržují ji tak ve vysoké kvalitě a čistotě. Ač jde o chemickou látku, nemusíte se bát, že vám ublíží, dodržíme-li doporučenou koncentraci ve vodě, které se doporučuje v rozmezí  0,3 až 0,6 mg/l.

Pro malé bazény zkuste verzi MINI

Pokud vlastníte menší bazén, nejpohodlnějším řešením pro vás budou chlorové tablety mini . Každá z nich váží 20g a seženete je v baleních od 1kg a až po 30kg.  Můžete je mít tak k dispozici po celou letní sezonu a nemusíte se bát, že vám nevystačí. Mají pravidelný tvar a nedrolí se. Používejte je, v případě potřeby, k rychlému zvýšení obsahu Cl ve vodě nebo k průběžnému udržování potřebné koncentrace Cl ve vodě. Dávkují se velmi jednoduše, nemusíte se tedy bát, že to přeženete. Jednoduše vložte požadovaný počet do dávkovače, skimmeru či plováku a o víc se už starat nemusíte, pozvolné rozpouštění se postará za vás.

Feedo.cz: Ml
</div>


            <div class=
Léty osvědčené a oblíbené přípravky pro úpravu bazénové vody
4 (80%)1

</div>

<div class=
Categories Nezařazené