ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Když se stěhování nevyhnete 19.4.2017

Jsou situace, kdy je změna současných prostor zkrátka nezbytná. Rodina se požehnaně rozrostla, podnikání se daří a skladovací a jiné prostory již zkrátka nevyhovují ani při té nejlepší organizaci. Nezbývá než zvolit nový objekt a přesunout do něj vše ze stávajícího místa. Právě s tím Vám rádi pomůžeme. Stěhování po Praze je tím, čím se zabýváme nejčastěji, rádi Vám však pomůžeme i hlavní město opustit. Stačí dopředu zavolat na náš dispečink, zde si domluvíme vše potřebné. Prvotní poptávku můžete samozřejmě vznést nezávazně, za Vaši spokojenost však ručíme.

Pestrý vozový park, zkušený ochotný personál

V této oblasti služeb se naše firma pohybuje již po dlouhá léta. Máme za sebou stovky realizovaných zakázek, získali jsme bohaté zkušenosti a vypracovali si takovou nabídku služeb, který vyhovuje většině našich klientů. Pracujeme rychle, spolehlivě, dodržujeme všechny sjednané termíny a pro Váš klid samozřejmě pojišťujeme veškerý Váš majetek, s nímž budeme manipulovat. Zajistíme montáž a demontáž nábytku, připojíme a odpojíme běžnou elektroniku. Na Vaši předchozí žádost také zdarma zapůjčíme obalové materiály. 

Když se stěhování nevyhnete
5 (100%)1
Categories Nezařazené