ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Dokonalé střihy pánských triček 1.6.2017

Jste malá nebo větší společnost, která sice dobře prosperuje, ale má nedostatečnou formu reklamy? Vlastníte firmu a chcete svým zaměstnancům sjednotit pracovní oděv a označit ho logem Vaší firmy? Jste běžný zákazník a přejete si zakoupit dámská, dětská nebo pánská trička pánská trička pro vlastní potřebu?

Pánská trička

Máme pro Vás tip! Klikněte na internetové stránky www.Xfer.cz a prohlédněte si všechno naše nabízené zboží, které Vás jistě osloví svou kvalitou, vzhledem a odpovídající cenou! Například naše pánská trička jsou krásná a příjemná na nošení, neboť jsou vyrobena z kvalitních materiálů!

Co nabízíme?

Na našich internetových stránkách najdete dámská, dětská a pánská trička s krátkým rukávem, samozřejmě i polokošile s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, kalhoty a šortky, větrovky a bundy, fleece, vesty, čepice a šály, sportovní oblečení, dresy, pracovní oděvy, školní oblečení nebo tašky.

" "
Dokonalé střihy pánských triček
2 (40%)1
Categories Nezařazené