ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Co se může stát 12.9.2017

Znáte to. Tvrdíte o něčem, že Vám by se to nikdy stát nemohlo a ejhle, za pár dnů se pro Vás zmíněná situace realitou. Proto bychom neměli zapomínat na moudré úsloví, které říká, nikdy neříkej nikdy. Jste-li například přesvědčeni o tom, že Vy byste nikdy nejeli v městské hromadné dopravě bez platné jízdenky, možná již brzy se dostanete do situace, kdy budete spoléhat na nákup jízdenky přes mobilní telefon, ovšem telefon se Vám právě vybije a Vy jste tak nuceni nastoupit bez jízdenky. A jak lze dle zákonů schválnosti očekávat, právě přijde revizor a Vám vznikne povinnost zaplatit pokutu. Nenechávejte placení dlouho čekat!

Řešte problémy hned

Do této situace se může dostat každý, byť jste sebepoctivější pasažér. Ovšem co dělat, je-li pro Vás zaplacení právě nemožné, čekáte na výplatu, ovšem po ní již bude pozdě? Přesně na tyto případy nabízíme snadno dosažitelnou rychlou půjčku.

Co se může stát
4 (80%)1
Categories Nezařazené