ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

Anonymní firma i účet 16.6.2017

kokosova-mouka-690x90-original-1494259174.jpg

V posledních letech prudce narůstá počet jak podnikatelů, tak i soukromých osob, kterým se nelíbí, kolik informací o sobě musí sdělovat například bance. Tuto skutečnost si naše firma ověřila z počtu požadavků na offshore společnost založenou v daňovém ráji. Navíc nás naši zákazníci častěji žádají, zda bychom jim mohli pomoci i při založení anonymního účtu. Dnes již ano, dnes Vám dokážeme pomoci i s tímto problémem.

V tuzemsku i mimo Evropu

Velmi nás těší, že Vám můžeme sdělit, že naše firma rozšířila svůj servis a své služby. Dnes nabízíme nejenom založení firem v tuzemsku či v zahraničí (takzvaná offshore společnost), ale navíc i možnost založení anonymního účtu. V České republice svou totožnost sice plně neskryjete, avšak banka o Vás bude vědět minimum informací. V zahraničí pak s anonymním účtem a jeho založením nejsou vůbec žádné problémy.

Anonymní firma i účet
2 (40%)1
Categories Nezařazené