ZKO Kolín Borky
Český kynologický svaz, který pořádá cvičné hodiny pro vaše pejsky. Skvělá možnost naučit svého zvířecího miláčka poslušnosti a novým kouskům, které rozhodně budou stát za to.

2gx13 patří na zeď 19.1.2017

Jen odborníci okamžitě pochopí, oč se jedná, když se řekne 2gx13. Tedy odborníci ze světa úsporného osvětlení. Ti vědí, že tento druh patice se bude dobře vyjímat na zdi v chodbě, protože kruhové zářivky s touto paticí, ale i s jinými typy, mohou dodávat tolik úsporného světla, aby v temné chodbě bylo dobře vidět. A nemusí být jen na stropě, jak se očekává. Těmito zářivkami můžete osvítit chodbu v nečekaně příjemném vzhledu. Účel bude rázem propojen s estetickou stránkou prostoru. Proč by tedy i chodba nemohla vypadat pěkně.

Zářivky jsou vítanou změnou

Nemusíte používat tyto kruhové zářivky pouze v chodbách. I v kancelářích mohou dostat svůj prostor. Kulaté zdroje světla skvěle vyplní obal osvětlení a po rozsvícení dostane každý prostor tolik světla, kolik si sami zvolíte. A přitom uspoříte hromadu peněz! Nakonec, proč byste si nemohli donést i do svého domova tento netradiční zdroj světla. Sami uvidíte, jak se rázem změní vzhled Vašich místností. Kulaté zářivky s různými druhy patic budou příjemnou změnou v každém interiéru.

2gx13 patří na zeď
3 (60%)1
Štítky:
Categories Nezařazené